Ceník

Služby v oboru online marketingu jsou vždy unikátní. Za více jak 11 let v oboru již ale víme, že klient mnohdy nepotřebuje důkladnou analýzu. Stačí jen cenový rámec. Tady je.
Jednotlivé kroky tvorby webových stránek Mini Základní Optimální Kompletní Redesign
Vstupní konzultace
Analýza současného webu x x
Analýza konkurence
Analýza klíčových slov
Příprava mapy stránky x
Návrh UX x x
Wireframy
Grafický návrh
Instalace CMS
Tvorba unikátní šablony x
Příprava obsahu / copywriting x x x ? ?
Plnění obsahu
SEO x x x x
Testování stránek x x
Následné činnosti x x
Orientační cena * 5 tis. 15–20 tis. 30–40 tis. 40 tis. +
* cena nezahrnuje vymyšlení unikátního textu, následné úpravy jako slider na hlavní stránce, nastavení kontaktních a jiných formulářů, vytváření obrázků a grafických podkladů či programování dynamických komponent.

Základní popis balíčků

Mini

Zpravidla jednostránkový web o několika odkazech. Používá se většinou pro kampaně nebo microsite. V případě samostatné prezentace klient nakupuje POUZE naše technologické know how. Vše se většinou sestaví na vstupní konzultaci, klient si následně SÁM sestaví texty a připraví obrázky.
Doba realizace: max. 1 týden

Základní

Používáme pro nekomerční projekty nebo pro takové projekty, kde je nejvýznamnější cena. U firem je tato varianta vhodná pouze pro případ „firemní vizitky”. Web zde není zdrojem příležitostí.
Doba realizace: 3 až 5 týdnů

Optimální

Nejčastější varianta. Klient si nechá poradit vhodný rozsah, postup a formu. Hlavní význam je v naší snaze firmu dobře poznat. Pochopit, co dělá. Kdo je zákazník a jak jej vhodně oslovit. Analyzujeme chování klienta, konkurence… a do tvorby webových stránek zapojujeme cílení. Web má být dalším, ne však hlavním, prodejním kanálem.
Doba realizace: 6 až 8 týdnů

Kompletní

Většinou se jedná o přechod z nižší verze. Klient chápe, že web má své výsledky a je ochoten do něj průběžně investovat. Součástí balíčku jsou i off page faktory. Pracujeme souvisle a společně na zlepšování již dosažených cílů. Vše měříme a reportujeme.
Doba realizace: neustále
Zanechte nám vzkaz a my se Vám co nejdříve ozveme