decoding

FURTODO

webové stránky

 decoding
 decoding
monitor
Mobilní verzeMulti page webWebové stránky

Nový web pro Furtodo

Přední český výrobce výdejních boxů a chytrých schránek

FURTODO je přední český výrobce výdejních boxů a chytrých schránek na míru. Jejich produkty jsou určeny jak pro firmy, tak pro domácnosti a plně se přizpůsobí požadavkům zákazníka, ať už jde o počet schránek či modulů.

 

Nový web s lidštějším přístupem

Naším úkolem bylo vytvořit pro FURTODO nové webové stránky, které by nebyly jen sterilním technickým výpisem informací, ale působily by lidštěji a přátelštěji. Začali jsme návrhem grafického designu, který přinese nový vítr, ale zároveň bude respektovat již zavedené grafické prvky (např. logo). Poté následovalo samotné programování webu s důrazem na uživatelsky přívětivé rozhraní a snadnou navigaci.

 

Moderní a responzivní web s možností rozšíření

Výsledkem je moderní a responzivní web, který návštěvníkům přehledně představuje nabídku výdejních boxů a chytrých schránek FURTODa. Stránky jsou připraveny na budoucí rozšíření, například o online konfigurátor, který zákazníkům umožní sestavit si vlastní řešení přesně na míru jejich potřebám.

 

Pomáháme FURTODu oslovit širší publikum

Těší nás, že můžeme FURTODu pomoci oslovit širší publikum a prezentovat jejich inovativní produkt. Věříme, že nový web bude pro společnost cenným nástrojem k dalšímu růstu a úspěchu.

 

Viděli jste už dost? Pojďme na to

Ozvěte se nám. Rádi probereme, jak vám můžeme pomoci.