decoding

Dokrasy.com

Webové stránky pro salón krásy s duší SPA

 decoding
 decoding
monitor
One page webWebové stránky

O klientovi a řešení

Představujeme vám další úspěšnou referenci – vytvoření webu pro salon krásy s duší SPA v Průhonicích. Jednou z našich výhod v MEDIAGRAFIKU je, že máme mezi námi ženu, která lépe porozumí potřebám našich klientek a tématu samotnému. Tento fakt se potvrdil při vedení projektu a spolupráci se salonem dokrasy.com. Udělali jsme maximum, abychom vyšli vstříc veškerým požadavkům klientky. Klientka je aktivní na Instagramu, proto je součástí hlavní stránky i prezentace jejich nejnovějších příspěvků.

Naším cílem bylo vytvořit minimalistický a čistý design, který bude přesně reflektovat atmosféru a hodnoty salonu s duší SPA. Rozhodli jsme se pro onepager web (tzn. jednostránkový), který zajišťuje snadnou a přehlednou navigaci pro návštěvníky. Důležitým faktorem pro nás byla také rychlost a funkcionalita webu na mobilních zařízeních, bez kterých už se v dnešní době neobejdeme.

Naše týmová spolupráce a porozumění potřebám salonu dokrasy.com nám umožnily vytvořit web, který je nejen vizuálně atraktivní, ale také plně funkční a uživatelsky přívětivý.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli spolupracovat s salonem dokrasy.com a přinést jim web, který bude dělat radost jak majitelce salónu, tak i jejím klientkám. Těšíme se na další projekty, kde budeme moci využít naši dovednost vytvářet unikátní webové stránky přesně podle potřeb našich klientek.

Viděli jste už dost? Pojďme na to

Ozvěte se nám. Rádi probereme, jak vám můžeme pomoci.